Teximp d.o.o.

Ljubljana, Словения

Slide 0
Slide 1

Вашите нужди са точката, в която цялото ни внимание е съсредоточено. Нека Ви споменем само няколко предимства на едно партньорство с Teximp Ljubljana:
> повече от 300 удовлетворени клиенти и повече от 800 инсталирани машини
> демо-машини в нашия шоурум  и 1 голяма стая за обучение
> 8 сертифицирани сервизни техници и резервни части налични на склад.

Посетете ни по всяко време!

Оборудване

Шоурум:
Сервиз:
Автоматизация:
Резервни части:
Лазерни измервателни инструменти:

Документи

Продуктов каталог
Портфолио
Сервизни условия

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Словения

Офис:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Сервиз:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

ДДС: SI93794339
Фирмен номер: 5985366000

Екип

Saša Sladič
Управител клон

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Технолог

ivan.rozman@teximp.com
Andraž Uršej
Технолог

andraz.ursej@teximp.com
Marjan Borštnik
Сервизен техник

marjan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Сервизен техник

tomaz.francelj@teximp.com
Uroš Hajsan
Сервизен техник

uros.hajsan@teximp.com
Rok Novak
Мениджър сервиз

rok.novak@teximp.com
Mladen Rome
Сервизен техник

mladen.rome@teximp.com
Klemen Solar
Сервизен техник

klemen.solar@teximp.com
Gašper Vajda
Координатор резервни части

gasper.vajda@teximp.com
Rok Vidergar
Сервизен техник

rok.vidergar@teximp.com
Klemen Založnik
Сервизен техник

klemen.zaloznik@teximp.com
Nina Simić
Асистент продажби

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Офис асистент

jernej.trebec@teximp.com
Karmen Helmich
Счетоводител

karmen.helmich@teximp.com