Teximp d.o.o.

Novi Beograd, Srbsko

Slide 0
Slide 1

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Beograd:

> více než 500 spokojených zákazníků a více než 500 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a jedna velká učebna
> 6 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp d.o.o.

Surčinski put 1b
11070 Novi Beograd
Srbsko

Kancelář:
+381 11 7129 428
serbia@teximp.com

Servis:
+381 11 7129 428
service_serbia@teximp.com

DIČ: 101742641
Číslo společnosti: 17347462

Tým

Aleksandar Pandurovic
Head of Sales

aleksandar.pandurovic@teximp.com
Milan Miscevic
Sales

milan.miscevic@teximp.com
Bojan Crnobrnja
Technologist

bojan.crnobrnja@teximp.com
Katarina Rakic
Technologist

katarina.rakic@teximp.com
Rajko Knezevic
Service Manager

rajko.knezevic@teximp.com
Nemanja Mijic
Service Technician

nemanja.mijic@teximp.com
Dejan Smakic
Service Technician

dejan.smakic@teximp.com
Marko Stanojevic
Service Technician

marko.stanojevic@teximp.com
Aleksandar Teodorovic
Service Technician

aleksandar.teodorovic@teximp.com
Vladimir Tosic
Service Technician

vladimir.tosic@teximp.com
Sanja Zutobradic
Administration

sanja.zutobradic@teximp.com
Maja Senji
Accountant

maja.senji@teximp.com