Teximp Retro d.o.o.

Sesvete, Chorvatsko

Teximp Retro vám umožňuje přístup k profesionálnímu trhu s použitými obráběcími stroji.
Několik z výhod partnerství se společností Teximp Retro Sesvete:

> více než 70 spokojených zákazníků a více než 115 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu
> 5 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp Retro d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Chorvatsko

Kancelář:
+385 1 2025 030
retro@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 030
service@teximp-retro.com

DIČ: HR97771757114
Číslo společnosti: 080996620

Tým

Nenad Mitraković
Managing Director/ Retro

nenad.mitrakovic@teximp.com
Mato Kocelj
Technologist specialized in Automation Programmer

mato.kocelj@teximp-retro.com
Luka Kraljić
Technologist specialized in Automation Programmer

luka.kraljic@teximp-retro.com
Borna Ivošević
Technician specialized in Automation

borna.ivosevic@teximp-retro.com
Marko Jakopanec
Service Technician

marko.jakopanec@teximp-retro.com
Karlo Matić
Service Technician

karlo.matic@teximp-retro.com
Karlo Piha
Technologist specialized in Automation Constructor

karlo.piha@teximp-retro.com
Roberto Rakek
Service Technician

roberto.rakek@teximp-retro.com
Mateo Šorman
Service Manager

mateo.sorman@teximp-retro.com
Sara Lovrinović
Administration

sara.lovrinovic@teximp-retro.com