Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Rumunsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad a Brasov:

> více než 460 spokojených zákazníků a více než 1200 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 15 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.


Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Rumunsko

Kancelář:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

DIČ: RO22265300
Číslo společnosti: J12/3612/2007

Tým

Cristian Țîrlea
Obchodní manažer

cristian.tirlea@teximp.com
Radu Jula
Technolog

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Servisní manažer

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Servisní technik

attila.balogh@teximp.com
Marian Crăciun
Servisní technik

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Servisní technik

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Servisní technik

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Servisní technik

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Servisní technik

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Servisní technik

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Servisní technik

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Servisní technik

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Servisní technik

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Servisní technik

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Koordinátor servisu

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Koordinátor náhradních dílů

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Administrace prodeje

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Administrace prodeje

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administrace

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administrace

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Koordinátor náhradních dílů

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Koordinátor servisu

radu.rogojan@teximp.com