Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Rumunsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad a Brasov:

> více než 460 spokojených zákazníků a více než 1200 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 15 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.


Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Rumunsko

Kancelář:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

DIČ: RO22265300
Číslo společnosti: J12/3612/2007

Tým

Cristian Tirlea
Head of Sales

cristian.tirlea@teximp.com
Claudiu Fosca
Technologist

claudiu.fosca@teximp.com
Radu Jula
Technologist

radu.jula@teximp.com
Attila Balogh
Service Technician

attila.balogh@teximp.com
Marian Craciun
Service Technician

marian.craciun@teximp.com
Razvan Craciun
Service Technician

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Service Technician

matei.luca@teximp.com
Mihai Morutan
Service Technician

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Service Technician

ioan.pop@teximp.com
Robert Rat
Service Technician

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Service Technician

ovidiu.sivu@teximp.com
Olimpiu Streatea
Service Manager

olimpiu.stretea@teximp.com
Marius Taranu
Service Technician

marius.taranu@teximp.com
Florin Tepes
Service Technician

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Service Technican

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Service Coordinator

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Parts Coordinator

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagau
Sales administration

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Komives
Sales Assistant

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Office Assistant

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administration

monica.pintea@teximp.com
Cristian Poputa
Parts Coordinator

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Service Coordinator

radu.rogojan@teximp.com