Teximp SA

Küsnacht, Švýcarsko

Firma Teximp je se svou výjmečnou více než 38 letou tradicí skvělým partnerem pro Vaše investice do CNC obráběcích strojů.
Nabízíme Vám řešení na míru dle Vašich potřeb, zajímavé možnosti  financování nákupu strojů a profesionální technologickou podporu.
Díky našim lokálně umístěným skladům náhradních dílů a plně vybaveným servisním vozidlům Vám garantujeme rychlý servis a vstřícnou poprodejní péči.

Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte elektronicky pro nezávaznou nabídku či prezentaci našich předváděcích strojů.

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Švýcarsko

Kancelář:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Servis:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

DIČ: CHE-108.030.577 MWST
Číslo společnosti: CHE-108.030.577

Tým

Vlado Vukoja

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
CEO

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
CFO

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Executive Assistant CEO

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Oswald Oettl
Head of Technology

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Head of Service

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Sales Administration

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Administration

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Sales Administration

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Sales Administration

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Accounting

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Controller

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Financial Accounting

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60