Teximp d.o.o.

Ljubljana, Slovinsko

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Ljubljana:

> více než 300 spokojených zákazníků a více než 800 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a velká učebna
> 6 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Slovinsko

Kancelář:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Servis:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

DIČ: SI93794339
Číslo společnosti: 5985366000

Tým

Saša Sladič
Obchodní manažer

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Technolog

ivan.rozman@teximp.com
Blaž Žabkar
Technolog

blaz.zabkar@teximp.com
Marjan Borštnik
Servisní technik

marjan.borstnik@teximp.com
Žan Borštnik
Servisní technik

zan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Servisní technik

tomaz.francelj@teximp.com
Rok Novak
Servisní manažer

rok.novak@teximp.com
Dejan Resnik
Servisní technik

dejan.resnik@teximp.com
Klemen Solar
Servisní technik

klemen.solar@teximp.com
Nina Simić
Administrace prodeje

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Administrace

jernej.trebec@teximp.com
Gašper Vajda
Koordinátor náhradních dílů

gasper.vajda@teximp.com
Karmen Helmich
Účetní

karmen.helmich@teximp.com