Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Česká republika

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Praha/ Brno:

> více než 1000 spokojených zákazníků a více než 2500 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 22 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Česká republika

Kancelář:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Servis:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

DIČ: CZ45790621
Číslo společnosti: 45790621

Tým

Martin Vodvářka
Head of Sales

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Sales

pavel.koudelka@teximp.com
Igor Florian
Technologist

igor.florian@teximp.com
Martin Karas
Technologist

martin.karas@teximp.com
Jan Malý
Technologist

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Technologist

pavel.mraz@teximp.com
Lukáš Bauer
Service Technician

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Service Technician

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Service Technician

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Service Manager

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Service Technician

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Service Technician

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Service Technician

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Service Technician

petr.knaifl@teximp.com
Ondřej Kreps
Service Technician

ondrej.kreps@teximp.com
Tomáš Novotný
Service Technician

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Service Technician

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Service Technician

david.rajnys@teximp.com
Jan Štěpán
Service Technician

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Service Technician

dalibor.sterba@teximp.com
Petr Vacek
Service Technician

petr.vacek@teximp.com
Pavel Brožík
Parts Coordinator

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Service Administration

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Sales Administration

garika.jahnova@teximp.com
Tomáš Krtička
Service Administration

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Service Administration

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administration

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Accountant

eva.nova@teximp.com