Teximp Ltd.

Sofia, Bulharsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Sofia:

> více než 250 spokojených zákazníků a více než 600 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 5 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp Ltd.

Vrajdebna area
81 "Chelopeshko shosse" str.
1839 Sofia
Bulharsko

Kancelář:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Servis:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

DIČ: BG131231515
Číslo společnosti: 131231515

Tým

George Penchev
Head of Sales

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Sales

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Technologist

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Technologist

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Service Manager

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Service Techncian

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Service Technician

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Service Coordinator

mladen.karaenev@teximp.com
Ivan Turlakov
Service Technician

ivan.turlakov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Service Technician

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Accountant

rositsa.bachvarova@teximp.com