Teximp d.o.o.

Sesvete, Chorvatsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Zagreb:

> více než 300 spokojených zákazníků a více než 730 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 6 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Chorvatsko

Kancelář:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

DIČ: HR17360583446
Číslo společnosti: 17360583446

Tým

Dag Materljan
Obchodní manažer

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Prodejce

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Prodejce

sinisa.savrljuga@teximp.com
Stjepan Crnković
Technolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Manažer technologie

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Technolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Manažer technologie

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Technolog

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Servisní technik

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Servisní technik

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Administrace servisu

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Servisní technik

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Servisní technik

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Servisní manažer

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Servisní technik

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Administrace metrologie

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administrace

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administrace

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Účetní

tina.rukavina@teximp.com