Teximp d.o.o.

Sesvete, Chorvatsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potřeby jsou středobodem veškeré naší činnosti. Několik z výhod partnerství se společností Teximp Zagreb:

> více než 300 spokojených zákazníků a více než 730 nainstalovaných strojů
> předváděcí stroje v našem showroomu a dvě velké učebny
> 6 certifikovaných servisních techniků a náhradní díly držené skladem.

Navštivte nás kdykoli!

Vybavení

Showroom:
Servis:
Automatizace:
Náhradní díly:
Laserová metrologie:

Dokumenty

Průvodce výrobky
Portfolio
Podmínky poskytování servisních služeb

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Chorvatsko

Kancelář:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

DIČ: HR17260583446
Číslo společnosti: 17360583446

Tým

Dag Materljan
Head of Sales

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Sales

nenad.macan@teximp.com
Stjepan Crnković
Technologist

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Technology and Metrology Manager

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Technologist

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Technology Manager

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Technologist

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Service Technician

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Service Technician

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Service Administration

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Service Technician

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Service Technican

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Service Manager

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Service Technician

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Metrology Assistent

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administration

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administration

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Accountant

tina.rukavina@teximp.com
Jadranka Tadić
Accountant

jadranka.tadic@teximp.com