Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Rumunjska

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Cluj-Napoca, Bucharest, Arad i Brasov:

> više od 460 zadovoljnih korisnika i više od 1200 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i dvije velike prostorije za obuku
> 15 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta

Posjetite nas kad god želite!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Rumunjska

Ured:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

PDV: RO22265300
Broj tvrtke: J12/3612/2007

Tim

Cristian Țîrlea
Šef prodaje

cristian.tirlea@teximp.com
Radovan Catici
Šef prodaje

radovan.catici@teximp.com
Radu Jula
Tehnolog

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Menadžer servisa

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Servisni tehničar

attila.balogh@teximp.com
Nicolae Chiriac
Servisni tehničar

nicolae.chiriac@teximp.com
Valentin Cismaru
Servisni tehničar

valentin.cismaru@teximp.com
Marian Crăciun
Servisni tehničar

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Servisni tehničar

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Servisni tehničar

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Servisni tehničar

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Servisni tehničar

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Servisni tehničar

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Servisni tehničar

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Servisni tehničar

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Servisni tehničar

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Servisni tehničar

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Koordinator servisa

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Koordinator rezervnih dijelova

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Administracija prodaje

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Administracija prodaje

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administracija

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administracija

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Koordinator rezervnih dijelova

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Koordinator servisa

radu.rogojan@teximp.com