Teximp d.o.o.

Ljubljana, Slovenija

Slide 0
Slide 1

Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Ljubljana:

> više od 300 zadovoljnih korisnika i više od 800 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i 1 velika prostorija za obuku
> 6 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta.

Posjetite nas kad god želite!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Slovenija

Ured:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Servis:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

PDV: SI93794339
Broj tvrtke: 5985366000

Tim

Saša Sladič
Šef prodaje

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Tehnolog

ivan.rozman@teximp.com
Blaž Žabkar
Tehnolog

blaz.zabkar@teximp.com
Marjan Borštnik
Servisni tehničar

marjan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Servisni tehničar

tomaz.francelj@teximp.com
Uros Hajsan
Servisni tehničar

uros.hajsan@teximp.com
Rok Novak
Menadžer servisa

rok.novak@teximp.com
Mladen Rome
Servisni tehničar

mladen.rome@teximp.com
Klemen Solar
Servisni tehničar

klemen.solar@teximp.com
Gašper Vajda
Koordinator rezervnih dijelova

gasper.vajda@teximp.com
Rok Vidergar
Servisni tehničar

rok.vidergar@teximp.com
Nina Simić
Administracija prodaje

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Administracija

jernej.trebec@teximp.com
Karmen Helmich
Računovodstvo

karmen.helmich@teximp.com