Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Češka Republika

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Praha/ Brno:

> više od 1000 zadovoljnih korisnika i više od 2500 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i dvije velike prostorije za obuku
> 22 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta.

Posjetite nas kad god želite!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Češka Republika

Ured:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Servis:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

PDV: CZ45790621
Broj tvrtke: 45790621

Tim

Martin Vodvářka
Šef prodaje

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Prodaja

pavel.koudelka@teximp.com
Igor Florian
Tehnolog

igor.florian@teximp.com
Martin Karas
Tehnolog

martin.karas@teximp.com
Jan Malý
Tehnolog

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Tehnolog

pavel.mraz@teximp.com
David Richter
Tehnolog

david.richter@teximp.com
Lukáš Bauer
Servisni tehničar

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Servisni tehničar

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Servisni tehničar

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Menadžer servisa

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Servisni tehničar

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Servisni tehničar

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Servisni tehničar

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Servisni tehničar

petr.knaifl@teximp.com
Ondřej Kreps
Servisni tehničar

ondrej.kreps@teximp.com
Tomáš Novotný
Servisni tehničar

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Servisni tehničar

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Servisni tehničar

david.rajnys@teximp.com
Jan Štěpán
Servisni tehničar

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Servisni tehničar

dalibor.sterba@teximp.com
Petr Vacek
Servisni tehničar

petr.vacek@teximp.com
Pavel Brožík
Koordinator rezervnih dijelova

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Administrator servisa

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Administracija prodaje

garika.jahnova@teximp.com
Tomáš Krtička
Administrator servisa

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Administrator servisa

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administracija

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Računovodstvo

eva.nova@teximp.com