Teximp Ltd.

Chepintsi, Bugarska

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Sofia:
> više od 250 zadovoljnih korisnika i više od 600 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i dvije velike prostorije za obuku
> 5 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta.

Posjetite nas kad god želite!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp Ltd.

517A "Okolovrasten pat" Str.
1554 Chepintsi
Bugarska

Ured:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Servis:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

PDV: BG131231515
Broj tvrtke: 131231515

Tim

George Penchev
Šef prodaje

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Prodaja

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Tehnolog

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Tehnolog

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Menadžer servisa

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Servisni tehničar

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Servisni tehničar

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Koordinator servisa

mladen.karaenev@teximp.com
Dimitar Postolov
Servisni tehničar

dimitar.postolov@teximp.com
Ivan Turlakov
Servisni tehničar

ivan.turlakov@teximp.com
Atanas Vihrogonov
Servisni tehničar

atanas.vihrogonov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Servisni tehničar

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Računovodstvo

rositsa.bachvarova@teximp.com
Monika Filipova
Administracija

monika.filipova@teximp.com