Teximp d.o.o.

Zagreb-Ivanja Reka, Hrvatska

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Zagrebu:

> više od 220 zadovoljnih korisnika i više od 800 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i dvije velike prostorije za obuku
> 8 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta.

Posjetite nas kad god želite!

TEXIMP unutarnja i vanjska trgovina, zastupanje inozemnih tvrtki, d.o.o.
Marofska ulica 23, 10373 Ivanja Reka ( Grad Zagreb )
OIB: 17360583446
Društvo je upisano u sudski registar Trgovačkoga suda u Zagrebu pod brojem MBS:080077774
Račun društva se vodi kod Raiffeisenbank Austria d.d., Magazinska 6, Zagreb, IBAN: HR2624840081100730273
Temeljni kapital društva iznosi  1.123.400,00 kuna i uplaćen je u cijelosti
Uprava: Dag Materljan, direktor

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp d.o.o.

Marofska ulica 23
10373 Zagreb-Ivanja Reka
Hrvatska

Ured:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

PDV: HR17360583446
Broj tvrtke: 00454001

Tim

Dag Materljan
Menadžer podružnice

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Prodaja

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Prodaja

sinisa.savrljuga@teximp.com
Ivan Burek
Tehnolog

ivan.burek@teximp.com
Stjepan Crnković
Tehnolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Igor Čusek
Specijalista za metrološke aplikacije

igor.cusek@teximp.com
Filip Đonlić
Menadžer tehnologije

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Tehnolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Menadžer tehnologije

ivica.malovic@teximp.com
Ivan Blažević
Servisni tehničar

ivan.blazevic@teximp.com
Erik Brozović
Servisni tehničar

erik.brozovic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Servisni tehničar

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Administrator servisa

igor.goluza@teximp.com
Mario Magdić
Administrator servisa

mario.magdic@teximp.com
Branislav Martinović
Servisni tehničar

branislav.martinovic@teximp.com
Mario Marton
Servisni tehničar

mario.marton@teximp.com
Dinko Mateša
Servisni tehničar

dinko.matesa@teximp.com
Ivica Novaković
Servisni tehničar

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Menadžer servisa

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Servisni tehničar

rajko.stankovic@teximp.com
Darija Begić
Administracija prodaje

darija.begic@teximp.com
Dino Gašpić
Administracija

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administracija prodaje

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Računovodstvo

tina.rukavina@teximp.com