Teximp d.o.o.

Sesvete, Hrvatska

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3


Potpuno smo fokusirani na vaše potrebe. Navest ćemo samo nekoliko prednosti partnerstva s Teximpovom podružnicom u Zagrebu:

> više od 300 zadovoljnih korisnika i više od 730 instaliranih strojeva
> strojevi za demonstraciju u našem izložbenom prostoru i dvije velike prostorije za obuku
> 6 ovlaštenih servisnih tehničara i rezervni dijelovi s našeg skladišta.

Posjetite nas kad god želite!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni dijelovi:
Laserska mjerenja:

Dokumentacija

Vodič kroz proizvode
Portfelj
Uvjeti servisa

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Hrvatska

Ured:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

PDV: HR17360583446
Broj tvrtke: 17360583446

Tim

Dag Materljan
Šef prodaje

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Prodaja

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Prodaja

sinisa.savrljuga@teximp.com
Stjepan Crnković
Tehnolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Menadžer tehnologije

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Tehnolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Menadžer tehnologije

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Tehnolog

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Servisni tehničar

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Servisni tehničar

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Administrator servisa

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Servisni tehničar

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Servisni tehničar

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Menadžer servisa

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Servisni tehničar

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Administracija metrologie

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administracija

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administracija

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Računovodstvo

tina.rukavina@teximp.com