Teximp Retro d.o.o.

Sesvete, Croația

Teximp Retro vă oferă acces la o piață profesională pentru mașini-unelte second-hand.
Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Retro Sesvete:

> mai mult de 70 clienți mulțumiți și mai mult de 115 mașini instalate
> mașinile demo din showroom-ul nostru (TTC)
> 5 tehnicieni service certificați și piese de schimb din stoc.

Ne puteți vizita oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp Retro d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Croația

Sediu:
+385 1 2025 030
retro@teximp.com

Service:
+385 1 2025 030
service@teximp-retro.com

TVA: HR97771757114
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 080996620

Echipa

Nenad Mitraković
Manager Vânzări/ Retro

nenad.mitrakovic@teximp.com
Mato Kocelj
Tehnolog/ Automatizare

mato.kocelj@teximp-retro.com
Luka Kraljić
Tehnolog/ Automatizare

luka.kraljic@teximp-retro.com
Borna Ivošević
Tehnician Service/ Automatizare

borna.ivosevic@teximp-retro.com
Marko Jakopanec
Tehnician Service

marko.jakopanec@teximp-retro.com
Karlo Matić
Tehnician Service

karlo.matic@teximp-retro.com
Karlo Piha
Tehnolog/ Automatizare

karlo.piha@teximp-retro.com
Roberto Rakek
Tehnician Service

roberto.rakek@teximp-retro.com
Mateo Šorman
Manager Service

mateo.sorman@teximp-retro.com
Sara Lovrinović
Administrativ

sara.lovrinovic@teximp-retro.com