Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, România

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Cluj-Napoca, București, Arad și Brașov sunt:

> peste 460 de clienți mulțumiți și mai mult de 1200 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 2 săli amenajate pentru training;
> 15 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
România

Sediu:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Service:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

TVA: RO22265300
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: J12/3612/2007

Echipa

Cristian Țîrlea
Manager Vânzări

cristian.tirlea@teximp.com
Radu Jula
Tehnolog

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Manager Service

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Tehnician Service

attila.balogh@teximp.com
Marian Crăciun
Tehnician Service

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Tehnician Service

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Tehnician Service

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Tehnician Service

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Tehnician Service

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Tehnician Service

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Tehnician Service

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Tehnician Service

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Tehnician Service

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Tehnician Service

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Coordonator Service

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Coordonator Piese

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Administrativ Vânzări

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Administrativ Vânzări

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administrativ

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administrativ

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Coordonator Piese

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Coordonator Service

radu.rogojan@teximp.com