Teximp SA

Küsnacht, Elveția

Cu mai mult de 38 de ani de experiență, o reputație de neegalat pentru excelență face ca Teximp să fie partenerul ideal pentru o investiție în mașini-unelte CNC.
Oferim soluții personalizate, finanțare interesantă, suport pe partea de tehnologie.
Garantăm service rapid și asistență post-vânzare datorită Centrelor Tehnologice locale dotate cu de piese de schimb și autoutilitarelor complet echipate.

Vizitați-ne sau contactați-ne pentru o propunere de preț și/ sau o prezentare a mașinilor noastre demo.

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp SA

Kohlrainstrasse 10
8700 Küsnacht
Elveția

Sediu:
+41 44 914 40 00
info@teximp.com

Service:
+41 44 914 40 00
service@teximp.com

TVA: CHE-108.030.577 MWST
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: CHE-108.030.577

Echipa

Vlado Vukoja
Președinte și fondator

vlado.vukoja@teximp.com
+41 44 914 40 01
Ivan Bornatico
Director Executiv

ivan.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 06
Snezana Bornatico
Director Financiar

snezana.bornatico@teximp.com
+41 44 914 40 03
Ivana Kahrimanovic
Asistent Director Executiv

ivana.volic@teximp.com
+41 44 914 40 05
Kevin Gutknecht

kevin.gutknecht@teximp.com
+41 44 914 40 66
Oswald Oettl
Director Tehnologie

oswald.oettl@teximp.com
+41 44 914 40 61
Roman Bärlocher
Director Service

roman.baerlocher@teximp.com
+41 44 914 40 65
Melanie Barry
Administrativ Vânzări

melanie.barry@teximp.com
+41 44 914 40 68
Marcela Berger
Marketing

marcela.berger@teximp.com
+41 44 914 40 08
Boris Lackovic
Administrativ

boris.lackovic@teximp.com
+41 44 914 40 69
Yara Pessoa
Administrativ Vânzări

yara.pessoa@teximp.com
+41 44 914 40 63
Corinne Ruf
Administrativ Vânzări

corinne.ruf@teximp.com
+41 44 914 40 60
Lars Neher
Contabilitate financiară

lars.neher@teximp.com
+41 44 914 40 62
Patrick Straub
Controller

patrick.straub@teximp.com
+41 44 914 40 64
Alexandra Thomas
Contabilitate financiară

alexandra.thomas@teximp.com
+41 44 914 40 60