Teximp d.o.o.

Ljubljana, Slovenia

Slide 0
Slide 1

Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Ljubljana:

> peste 300 de clienți mulțumiți și mai mult de 800 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 1 sala amenajate pentru training;
> 8 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Slovenia

Sediu:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Service:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

TVA: SI93794339
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 5985366000

Echipa

Saša Sladič
Manager Filială

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Tehnolog

ivan.rozman@teximp.com
Andraž Uršej
Tehnolog

andraz.ursej@teximp.com
Marjan Borštnik
Tehnician Service

marjan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Tehnician Service

tomaz.francelj@teximp.com
Uroš Hajsan
Tehnician Service

uros.hajsan@teximp.com
Rok Novak
Manager Service

rok.novak@teximp.com
Mladen Rome
Tehnician Service

mladen.rome@teximp.com
Klemen Solar
Tehnician Service

klemen.solar@teximp.com
Gašper Vajda
Coordonator Piese

gasper.vajda@teximp.com
Rok Vidergar
Tehnician Service

rok.vidergar@teximp.com
Klemen Založnik
Tehnician Service

klemen.zaloznik@teximp.com
Nina Simić
Administrativ Vânzări

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Administrativ

jernej.trebec@teximp.com
Karmen Helmich
Contabilitate

karmen.helmich@teximp.com