Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Republica Cehă

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3


Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Praha/ Brno:

> peste 1000 de clienți mulțumiți și mai mult de 2500 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 2 săli amenajate pentru training;
> 22 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

 

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Republica Cehă

Sediu:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Service:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

TVA: CZ45790621
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 45790621

Echipa

Martin Vodvářka
Manager Vânzări

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Vânzări

pavel.koudelka@teximp.com
Igor Florian
Tehnolog

igor.florian@teximp.com
Martin Karas
Tehnolog

martin.karas@teximp.com
Jan Malý
Tehnolog

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Tehnolog

pavel.mraz@teximp.com
David Richter
Tehnolog

david.richter@teximp.com
Lukáš Bauer
Tehnician Service

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Tehnician Service

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Tehnician Service

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Manager Service

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Tehnician Service

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Tehnician Service

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Tehnician Service

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Сервизен техник

petr.knaifl@teximp.com
Ondřej Kreps
Tehnician Service

ondrej.kreps@teximp.com
Tomáš Novotný
Tehnician Service

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Tehnician Service

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Tehnician Service

david.rajnys@teximp.com
Jan Štěpán
Tehnician Service

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Tehnician Service

dalibor.sterba@teximp.com
Petr Vacek
Tehnician Service

petr.vacek@teximp.com
Pavel Brožík
Coordonator Piese

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Administrativ Service

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Administrativ Vânzări

garika.jahnova@teximp.com
Tomáš Krtička
Administrativ Service

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Administrativ Service

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administrativ

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Contabilitate

eva.nova@teximp.com