Teximp Ltd.

Sofia, Bulgaria

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Sofia:

> peste 250 de clienți mulțumiți și mai mult de 600 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 2 săli amenajate pentru training;
> 5 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp Ltd.

Vrajdebna area
81 "Chelopeshko shosse" str.
1839 Sofia
Bulgaria

Sediu:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Service:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

TVA: BG131231515
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 131231515

Echipa

George Penchev
Manager Vânzări

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Vânzări

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Tehnolog

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Tehnolog

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Manager Service

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Tehnician Service

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Tehnician Service

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Coordonator Service

mladen.karaenev@teximp.com
Ivan Turlakov
Tehnician Service

ivan.turlakov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Tehnician Service

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Contabilitate

rositsa.bachvarova@teximp.com