Teximp d.o.o.

Sesvete, Croația

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Nevoile dumneavoastră sunt în centrul acțiunilor noastre. Câteva dintre avantajele unui parteneriat cu Teximp Zagreb:

> peste 300 de clienți mulțumiți și mai mult de 730 mașini instalate;
> mașini demo pregătite pentru demonstrații și teste în Centrele Tehnologice și 2 săli amenajate pentru training;
> 6 tehnicieni de service certificați și piese de schimb în stoc.

Vizitați-ne oricând!

Echipament

Showroom:
Service:
Automatizare:
Piese de schimb:
Calibrări laser:

Documente

Ghid de produse
Portofoliu
Conditii de service

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Croația

Sediu:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Service:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

TVA: HR17360583446
Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului: 17360583446

Echipa

Dag Materljan
Manager Vânzări

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Vânzări

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Vânzări

sinisa.savrljuga@teximp.com
Stjepan Crnković
Tehnolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Manager Tehnologie

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Tehnolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Manager Tehnologie

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Tehnolog

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Tehnician Service

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Tehnician Service

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Administrativ Service

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Tehnician Service

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Tehnician Service

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Manager Service

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Tehnician Service

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Administrativ

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administrativ

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administrativ

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Contabilitate

tina.rukavina@teximp.com