Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Rumunsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potreby sú ústredným bodom všetkých našich úvah. Iba niekoľko výhod partnerstva so spoločnosťou Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad a Brasov:

> viac ako 460 spokojných zákazníkov a viac ako 1200 nainštalovaných strojov
> ukážkové stroje v našej výstavnej miestnosti a 2 veľké školiace miestnosti
> 15 certifikovaných servisných technikov a náhradné diely na sklade.

Navštívte nás kedykoľvek!

Príslušenstvo

Showroom:
Servis:
Automatizácia:
Náhradné diely:
Laserové merítka:

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Rumunsko

Kancelária:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

DPH: RO22265300
IČO: J12/3612/2007

Tím

Cristian Țîrlea
Vedúci predaja

cristian.tirlea@teximp.com
Radu Jula
Technológ

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Servisný manažér

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Servisný technik

attila.balogh@teximp.com
Marian Crăciun
Servisný technik

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Servisný technik

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Servisný technik

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Servisný technik

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Servisný technik

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Servisný technik

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Servisný technik

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Servisný technik

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Servisný technik

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Servisný technik

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Servisný koordinátor

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Koordinátor náhradných dielov

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Obchodná administratíva

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Obchodná administratíva

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administratíva

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administratíva

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Koordinátor náhradných dielov

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Servisný koordinátor

radu.rogojan@teximp.com