Teximp d.o.o.

Ljubljana, Slovinsko

Vaše potreby sú ústredným bodom všetkých našich úvah. Iba niekoľko výhod partnerstva so spoločnosťou Teximp Ljubljana:

> viac ako 300 spokojných zákazníkov a viac ako 800 nainštalovaných strojov
> ukážkové stroje v našej výstavnej miestnosti a 1 veľka školiaca miestnost
> 6 certifikovaných servisných technikov a náhradné diely na sklade.

Navštívte nás kedykoľvek!

Príslušenstvo

Showroom:
Servis:
Automatizácia:
Náhradné diely:
Laserové merítka:

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Slovinsko

Kancelária:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Servis:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

DPH: SI93794339
IČO: 5985366000

Tím

Saša Sladič
Vedúci predaja

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Technológ

ivan.rozman@teximp.com
Blaž Žabkar
Technológ

blaz.zabkar@teximp.com
Marjan Borštnik
Servisný technik

marjan.borstnik@teximp.com
Žan Borštnik
Servisný technik

zan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Servisný technik

tomaz.francelj@teximp.com
Rok Novak
Servisný manažér

rok.novak@teximp.com
Dejan Resnik
Servisný technik

dejan.resnik@teximp.com
Klemen Solar
Servisný technik

klemen.solar@teximp.com
Nina Simić
Obchodná administratíva

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Administratíva

jernej.trebec@teximp.com
Gašper Vajda
Koordinátor náhradných dielov

gasper.vajda@teximp.com
Karmen Helmich
Účtovníctvo

karmen.helmich@teximp.com