Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Česká republika

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potreby sú ústredným bodom všetkých našich úvah. Iba niekoľko výhod partnerstva so spoločnosťou Teximp Praha/ Brno:

> viac ako 1 000 spokojných zákazníkov a viac ako 2500 nainštalovaných strojov
> ukážkové stroje v našej výstavnej miestnosti a 2 veľké školiace miestnosti
> 22 certifikovaných servisných technikov a náhradné diely na sklade.

Navštívte nás kedykoľvek!

Príslušenstvo

Showroom:
Servis:
Automatizácia:
Náhradné diely:
Laserové merítka:

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Česká republika

Kancelária:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Servis:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

DPH: CZ45790621
IČO: 45790621

Tím

Martin Vodvářka
Vedúci predaja

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Predajca

pavel.koudelka@teximp.com
Igor Florian
Technológ

igor.florian@teximp.com
Martin Karas
Technológ

martin.karas@teximp.com
Jan Malý
Technológ

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Technolog

pavel.mraz@teximp.com
Lukáš Bauer
Servisný technik

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Servisný technik

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Servisný technik

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Servisný manažér

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Servisný technik

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Servisný technik

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Servisný technik

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Servisný technik

petr.knaifl@teximp.com
Ondřej Kreps
Servisný technik

ondrej.kreps@teximp.com
Tomáš Novotný
Servisný technik

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Servisný technik

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Servisný technik

david.rajnys@teximp.com
Jan Štěpán
Servisný technik

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Servisný technik

dalibor.sterba@teximp.com
Petr Vacek
Servisný technik

petr.vacek@teximp.com
Pavel Brožík
Koordinátor náhradných dielov

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Servisná administratíva

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Obchodná administratíva

garika.jahnova@teximp.com
Tomáš Krtička
Servisná administratíva

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Servisná administratíva

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administratíva

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Účtovníctvo

eva.nova@teximp.com