Teximp Ltd.

Sofia, Bulharsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potreby sú ústredným bodom všetkých našich úvah. Iba niekoľko výhod partnerstva so spoločnosťou Teximp Sofia:

> viac ako 250 spokojných zákazníkov a viac ako 600 nainštalovaných strojov
> ukážkové stroje v našej výstavnej miestnosti a 2 veľké školiace miestnosti
> 5 certifikovaných servisných technikov a náhradné diely na sklade.

Navštívte nás kedykoľvek!

Príslušenstvo

Showroom:
Servis:
Automatizácia:
Náhradné diely:
Laserové merítka:

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp Ltd.

Vrajdebna area
81 "Chelopeshko shosse" str.
1839 Sofia
Bulharsko

Kancelária:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Servis:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

DPH: BG131231515
IČO: 131231515

Tím

George Penchev
Vedúci predaja

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Predajca

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Technológ

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Technológ

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Servisný manažér

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Servisný technik

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Servisný technik

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Servisný koordinátor

mladen.karaenev@teximp.com
Ivan Turlakov
Servisný technik

ivan.turlakov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Servisný technik

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Účtovníctvo

rositsa.bachvarova@teximp.com