Teximp d.o.o.

Sesvete, Chorvátsko

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše potreby sú ústredným bodom všetkých našich úvah. Iba niekoľko výhod partnerstva so spoločnosťou Teximp Zagreb:

> viac ako 300 spokojných zákazníkov a viac ako 730 nainštalovaných strojov
> ukážkové stroje v našej výstavnej miestnosti a 2 veľké školiace miestnosti
> 6 certifikovaných servisných technikov a náhradné diely na sklade.


Navštívte nás kedykoľvek!

Príslušenstvo

Showroom:
Servis:
Automatizácia:
Náhradné diely:
Laserové merítka:

Dokumenty

Sprievodca produktami
Portfólio
Servisné podmienky

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Chorvátsko

Kancelária:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

DPH: HR17360583446
IČO: 17360583446

Tím

Dag Materljan
Vedúci predaja

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Predajca

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Predajca

sinisa.savrljuga@teximp.com
Stjepan Crnković
Technológ

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Technologický manažér

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Technológ

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Technologický manažér

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Technológ

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Servisný technik

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Servisný technik

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Servisná administratíva

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Servisný technik

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Servisný technik

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Servisný manažér

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Servisný technik

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Administratíva metrologie

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administratíva

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administratíva

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Účtovníctvo

tina.rukavina@teximp.com