Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Romunija

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše poslovne potrebe so v središču naše pozornosti. Le nekaj prednosti pri partnerstvu s Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad in Brasov:

> več kot 460 zadovoljnih strank, 1200 nameščenih strojev
> demo stroji v našem razstavnem centru, 2 veliki vadbeni sobi
> 15 certificiranih servisnih tehnikov in rezervni deli iz lastnega skladišča.

Obiščite nas kadarkoli!

Oprema

Razstavni prostor:
Servis:
Avtomatizacija:
Rezervni deli:
Laserski merilni sistemi:

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Romunija

Sedež:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

Davčna št.: RO22265300
Reg.številka podjetja: J12/3612/2007

Skupina

Cristian Țîrlea
Vodja prodaje

cristian.tirlea@teximp.com
Radu Jula
Tehnolog

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Vodja servisa

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Servisni tehnik

attila.balogh@teximp.com
Marian Crăciun
Servisni tehnik

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Servisni tehnik

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Servisni tehnik

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Servisni tehnik

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Servisni tehnik

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Servisni tehnik

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Servisni tehnik

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Servisni tehnik

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Servisni tehnik

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Servisni tehnik

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Koordinator za servis

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Koordinator za rezervne dele

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Podpora prodaji

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Podpora prodaji

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administracija

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administracija

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Koordinator za rezervne dele

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Koordinator za servis

radu.rogojan@teximp.com