Teximp d.o.o.

Ljubljana, Slovenija

Vaše poslovne potrebe so v središču naše pozornosti. Le nekaj prednosti pri partnerstvu s Teximp Ljubljana:

> več kot 300 zadovoljnih strank, 800 nameščenih strojev
> demo stroji v našem razstavnem centru; 1 velika učilnica
> 6 certificiranih servisnih tehnikov in rezervni deli iz lastnega skladišča.

Obiščite nas kadarkoli!

Oprema

Razstavni prostor:
Servis:
Avtomatizacija:
Rezervni deli:
Laserski merilni sistemi:

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp d.o.o.

Letališka 27
1000 Ljubljana
Slovenija

Sedež:
+386 1 524 03 57
slovenia@teximp.com

Servis:
+386 1 524 03 57
service_slovenia@teximp.com

Davčna št.: SI93794339
Reg.številka podjetja: 5985366000

Skupina

Saša Sladič
Vodja prodaje

sasa.sladic@teximp.com
Ivan Rozman
Tehnolog

ivan.rozman@teximp.com
Blaž Žabkar
Tehnolog

blaz.zabkar@teximp.com
Marjan Borštnik
Servisni tehnik

marjan.borstnik@teximp.com
Žan Borštnik
Servisni tehnik

zan.borstnik@teximp.com
Tomaž Francelj
Servisni tehnik

tomaz.francelj@teximp.com
Rok Novak
Vodja servisa

rok.novak@teximp.com
Dejan Resnik
Servisni tehnik

dejan.resnik@teximp.com
Klemen Solar
Servisni tehnik

klemen.solar@teximp.com
Nina Simić
Podpora prodaji

nina.simic@teximp.com
Jernej Trebec
Administracija

jernej.trebec@teximp.com
Gašper Vajda
Koordinator za rezervne dele

gasper.vajda@teximp.com
Karmen Helmich
Računovodstvo

karmen.helmich@teximp.com