Teximp, spol. s r.o.

Praha 9, Češka

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Vaše poslovne potrebe so v središču naše pozornosti. Le nekaj prednosti pri partnerstvu s Teximp Praha/ Brno:

> več kot 1000 zadovoljnih strank, 2500 nameščenih strojev
> demo stroji v našem razstavnem centru; 2 veliki vadbeni sobi
> 22 certificiranih servisnih tehnikov in rezervni deli iz lastnega skladišča.

Obiščite nas kadarkoli!

Oprema

Razstavni prostor:
Servis:
Avtomatizacija:
Rezervni deli:
Laserski merilni sistemi:

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp, spol. s r.o.

K Zelenči 2923/8
19300 Praha 9
Češka

Sedež:
+420 286 853 180
czech_praha@teximp.com

Servis:
+420 235 316 987
service_czech@teximp.com

Davčna št.: CZ45790621
Reg.številka podjetja: 45790621

Skupina

Martin Vodvářka
Vodja prodaje

martin.vodvarka@teximp.com
Pavel Koudelka
Prodaja

pavel.koudelka@teximp.com
Igor Florian
Tehnolog

igor.florian@teximp.com
Martin Karas
Tehnolog

martin.karas@teximp.com
Jan Malý
Tehnolog

jan.maly@teximp.com
Pavel Mráz
Tehnolog

pavel.mraz@teximp.com
Lukáš Bauer
Servisni tehnik

lukas.bauer@teximp.com
Martin Bílek
Servisni tehnik

martin.bilek@teximp.com
Josef Blahna
Servisni tehnik

josef.blahna@teximp.com
Vítězslav Glaser
Vodja servisa

vitezslav.glaser@teximp.com
Miroslav Grunt
Servisni tehnik

miroslav.grunt@teximp.com
Petr Houdek
Servisni tehnik

petr.houdek@teximp.com
Jiří Kaštánek
Servisni tehnik

jiri.kastanek@teximp.com
Petr Knaifl
Servisni tehnik

petr.knaifl@teximp.com
Ondřej Kreps
Servisni tehnik

ondrej.kreps@teximp.com
Tomáš Novotný
Servisni tehnik

tomas.novotny@teximp.com
Jiří Plešák
Servisni tehnik

jiri.plesak@teximp.com
David Rajnyš
Servisni tehnik

david.rajnys@teximp.com
Jan Štěpán
Servisni tehnik

jan.stepan@teximp.com
Dalibor Štěrba
Servisni tehnik

dalibor.sterba@teximp.com
Petr Vacek
Servisni tehnik

petr.vacek@teximp.com
Pavel Brožík
Koordinator za rezervne dele

pavel.brozik@teximp.com
Jana Havlovicová
Podpora servisu

jana.havlovicova@teximp.com
Garika Jahnová
Podpora prodaji

garika.jahnova@teximp.com
Tomáš Krtička
Podpora servisu

tomas.krticka@teximp.com
Pavel Nový
Podpora servisu

pavel.novy@teximp.com
Alena Wudy
Administracija

alena.wudy@teximp.com
Eva Nová
Računovodstvo

eva.nova@teximp.com