Teximp Ltd.

Sofia, Bolgarija

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše poslovne potrebe so v središču naše pozornosti. Le nekaj prednosti pri partnerstvu s Teximp Sofia:

> več kot 250 zadovoljnih strank, 600 nameščenih strojev
> demo stroji v našem razstavnem centru; 2 veliki vadbeni sobi
> 5 certificiranih servisnih tehnikov in rezervni deli iz lastnega skladišča.

Obiščite nas kadarkoli!

Oprema

Razstavni prostor:
Servis:
Avtomatizacija:
Rezervni deli:
Laserski merilni sistemi:

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp Ltd.

Vrajdebna area
81 "Chelopeshko shosse" str.
1839 Sofia
Bolgarija

Sedež:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Servis:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

Davčna št.: BG131231515
Reg.številka podjetja: 131231515

Skupina

George Penchev
Vodja prodaje

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Prodaja

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Tehnolog

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Tehnolog

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Vodja servisa

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Servisni tehnik

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Servisni tehnik

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Koordinator za servis

mladen.karaenev@teximp.com
Ivan Turlakov
Servisni tehnik

ivan.turlakov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Servisni tehnik

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Računovodstvo

rositsa.bachvarova@teximp.com