Teximp d.o.o.

Sesvete, Hrvaška

Slide 0
Slide 1
Slide 2
Slide 3


Vaše poslovne potrebe so v središču naše pozornosti. Le nekaj prednosti pri partnerstvu s Teximp Zagreb:

> več kot 300 zadovoljnih strank, 730 nameščenih strojev
> demo stroji v našem razstavnem centru; 2 veliki vadbeni sobi
> 6 certificiranih servisnih tehnikov in rezervni deli iz lastnega skladišča.

Obiščite nas kadarkoli!

Oprema

Razstavni prostor:
Servis:
Avtomatizacija:
Rezervni deli:
Laserski merilni sistemi:

Dokumenti

Vodič po produktih
Zbirke
Servisni pogoji

Teximp d.o.o.

Rimski put 31
10360 Sesvete
Hrvaška

Sedež:
+385 1 233 19 87
croatia@teximp.com

Servis:
+385 1 2025 025
service_croatia@teximp.com

Davčna št.: HR17360583446
Reg.številka podjetja: 17360583446

Skupina

Dag Materljan
Vodja prodaje

dag.materljan@teximp.com
Nenad Macan
Prodaja

nenad.macan@teximp.com
Siniša Šavrljuga
Prodaja

sinisa.savrljuga@teximp.com
Stjepan Crnković
Tehnolog

stjepan.crnkovic@teximp.com
Filip Donlić
Direktor tehnologije

filip.donlic@teximp.com
Luka Kovačić
Tehnolog

luka.kovacic@teximp.com
Ivica Malović
Direktor tehnologije

ivica.malovic@teximp.com
Renato Šabić
Tehnolog

renato.sabic@teximp.com
Ivan Blažević
Servisni tehnik

ivan.blazevic@teximp.com
Mateo Dragosavac
Servisni tehnik

mateo.dragosavac@teximp.com
Igor Goluža
Podpora servisu

igor.goluza@teximp.com
Mario Marton
Servisni tehnik

mario.marton@teximp.com
Ivica Novaković
Servisni tehnik

ivica.novakovic@teximp.com
Marijo Sruk
Vodja servisa

marijo.sruk@teximp.com
Rajko Stanković
Servisni tehnik

rajko.stankovic@teximp.com
Igor Čusek
Podpora metrologie

igor.cusek@teximp.com
Dino Gašpić
Administracija

dino.gaspic@teximp.com
Branka Topić
Administracija

branka.topic@teximp.com
Tina Rukavina
Računovodstvo

tina.rukavina@teximp.com