Teximp Cluj SRL

Floresti, jud. Cluj, Rumunija

Slide 0
Slide 1
Slide 2

Vaše potrebe su u središtu svin naših razmatranja. Samo nekoliko prednosti partnerstva sa Teximp Cluj-Napoca, Bucharest, Arad i Brasov:

> više od 460 zadovoljnih klijenata i više od 1200 instaliranih mašina
> demo mašine u našem izložbenom prostoru i velika učionica za obuku
> 15 sertifikovanih servisnih tehničara i rezervni delovi na zalihama.

Posetite nas bilo kada!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni delovi:
Laserska merenja:

Dokumenti

Proizvodni vodič
Portfolio
Servisni uslovi

Teximp Cluj SRL

Strada Avram Iancu Nr. 442-446,
(compl. Coratim, hala 10)
407280 Floresti, jud. Cluj
Rumunija

Kancelarija:
+40 264 27 50 50
romania_cluj@teximp.com

Servis:
+40 264 27 50 50
service_romania@teximp.com

PIB: RO22265300
Matični broj: J12/3612/2007

Tim

Cristian Țîrlea
Šef prodaje

cristian.tirlea@teximp.com
Radovan Catici
Šef prodaje

radovan.catici@teximp.com
Radu Jula
Tehnolog

radu.jula@teximp.com
Olimpiu Stretea
Menadžer servisa

olimpiu.stretea@teximp.com
Attila Balogh
Servisni tehničar

attila.balogh@teximp.com
Nicolae Chiriac
Servisni tehničar

nicolae.chiriac@teximp.com
Valentin Cismaru
Servisni tehničar

valentin.cismaru@teximp.com
Marian Crăciun
Servisni tehničar

marian.craciun@teximp.com
Răzvan Crăciun
Servisni tehničar

razvan.craciun@teximp.com
Matei Luca
Servisni tehničar

matei.luca@teximp.com
Mihai Moruțan
Servisni tehničar

mihai.morutan@teximp.com
Ioan Pop
Servisni tehničar

ioan.pop@teximp.com
Robert Raț
Servisni tehničar

robert.rat@teximp.com
Ovidiu Sivu
Servisni tehničar

ovidiu.sivu@teximp.com
Marius Țăranu
Servisni tehničar

marius.taranu@teximp.com
Florin Țepeș
Servisni tehničar

florin.tepes@teximp.com
Ciprian Terinteac
Servisni tehničar

ciprian.terinteac@teximp.com
Alexandru Armencea
Koordinator servisa

alexandru.armencea@teximp.com
Mihai Borza
Koordinator delova

mihai.borza@teximp.com
Valentina Hagău
Administracija prodaje

valentina.hagau@teximp.com
Camelia Kőmives
Administracija prodaje

camelia.komives@teximp.com
Laura Lar
Administracija

laura.lar@teximp.com
Monica Pintea
Administracija

monica.pintea@teximp.com
Cristian Popuță
Koordinator delova

cristian.poputa@teximp.com
Radu Ragojan
Koordinator servisa

radu.rogojan@teximp.com