Teximp Ltd.

Chepintsi, Bugarska

Slide 0
Slide 1
Slide 2


Vaše potrebe su u središtu svin naših razmatranja. Samo nekoliko prednosti partnerstva sa Teximp Sofia:

> više od 250 zadovoljnih klijenata i više od 600 instaliranih mašina
> demo mašine u našem izložbenom prostoru i 2 velike sobe za obulku
> 5 sertifikovanih servisnih tehničara i rezervni delovi na zalihama.

Posetite nas bilo kada!

Oprema

Izložbeni prostor:
Servis:
Automatizacija:
Rezervni delovi:
Laserska merenja:

Dokumenti

Proizvodni vodič
Portfolio
Servisni uslovi

Teximp Ltd.

517A "Okolovrasten pat" Str.
1554 Chepintsi
Bugarska

Kancelarija:
+359 886 156 243
bulgaria@teximp.com

Servis:
+359 886 15 62 43
service_bulgaria@teximp.com

PIB: BG131231515
Matični broj: 131231515

Tim

George Penchev
Šef prodaje

george.penchev@teximp.com
Plamen Kasabov
Prodaja

plamen.kasabov@teximp.com
Ivan Minchev
Tehnolog

ivan.minchev@teximp.com
Yanko Valchev
Tehnolog

yanko.valchev@teximp.com
Krasimir Doksanliev
Menadžer servisa

krasimir.doksanliev@teximp.com
Nikolai Ganchev
Servisni tehničar

nikolai.ganchev@teximp.com
Hristo Hristov
Servisni tehničar

hristo.hristov@teximp.com
Mladen Karaenev
Koordinator servisa

mladen.karaenev@teximp.com
Dimitar Postolov
Servisni tehničar

dimitar.postolov@teximp.com
Ivan Turlakov
Servisni tehničar

ivan.turlakov@teximp.com
Radoslav Yosifov
Servisni tehničar

radoslav.yosifov@teximp.com
Rositsa Bachvarova
Računovodstvo

rositsa.bachvarova@teximp.com